Cena od do

Nasz numer konta
WIELKA WYPRZEDAŻ
Wyprzedajemy archiwalne numery miesięcznika Niezbędnik pedagoga, psychologa, wychowawcy. Artykuły pisane przez pedagogów i psychologów praktyków, poruszające gorące tematy wychowawcze. Mnóstwo gotowych scenariuszy zajęć. Cena tylko 8 zł.

Twoja przegladarka nie ma zainstalowanego : Adobe Flash Player

Jak oceniasz nasze książki?

Pedagogika / Wychowanie»Scenariusze

Skrzynia skarbów. Ćwiczenia grupowe

Ilość:
Cena:36.75PLN

S. Palomares, D. Schilling, C. Winch
Skrzynia skarbów.
Ćwiczenia grupowe
Książka zawiera ponad 300 scenariuszy zajęć do kształcenia umiejętności społecznych – współpracy w grupie, umiejętności komunikacyjnych, emocjonalnych, itp. - u starszych dzieci i młodzieży.
Są to ćwiczenia wspierające rozwój „całego młodego człowieka ”- nie tylko tych części, które czytają, piszą i liczą, ale także tych, które czują, tworzą, komunikują się, kojarzą, współpracują, rozwiązują problemy oraz podejmują decyzje moralne. Rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny – te trzy aspekty stanowiły kiedyś absolutną bazę podejścia pedagogicznego do nauczania i uczenia się. Ostatnimi czasy zostały one zakopane głęboko pod warstwą standaryzowanych programów, na podstawie których mierzy się kompetencje uczniów w czytaniu i wykonywaniu działań matematycznych. „Skrzynia skarbów” przywraca je do życia.

Tytuły rozdziałów głównych:

Kod: 630