Cena od do

Nasz numer konta
Credit Agricole BP SA 27 1940 1076 3159 3373 0000 0000
WIELKA WYPRZEDAŻ
Wyprzedajemy archiwalne numery miesięcznika Niezbędnik pedagoga, psychologa, wychowawcy. Artykuły pisane przez pedagogów i psychologów praktyków, poruszające gorące tematy wychowawcze. Mnóstwo gotowych scenariuszy zajęć. Cena tylko 5 zł.

Twoja przegladarka nie ma zainstalowanego : Adobe Flash Player

Jak oceniasz nasze książki?

Pedagogika / Wychowanie»Scenariusze

Skrzynia skarbów. Ćwiczenia grupowe

Ilość:
Cena:37.00PLN

S. Palomares, D. Schilling, C. Winch
Skrzynia skarbów.
Ćwiczenia grupowe
Książka zawiera ponad 300 scenariuszy zajęć do kształcenia umiejętności społecznych – współpracy w grupie, umiejętności komunikacyjnych, emocjonalnych, itp. - u starszych dzieci i młodzieży.
Są to ćwiczenia wspierające rozwój „całego młodego człowieka ”- nie tylko tych części, które czytają, piszą i liczą, ale także tych, które czują, tworzą, komunikują się, kojarzą, współpracują, rozwiązują problemy oraz podejmują decyzje moralne. Rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny – te trzy aspekty stanowiły kiedyś absolutną bazę podejścia pedagogicznego do nauczania i uczenia się. Ostatnimi czasy zostały one zakopane głęboko pod warstwą standaryzowanych programów, na podstawie których mierzy się kompetencje uczniów w czytaniu i wykonywaniu działań matematycznych. „Skrzynia skarbów” przywraca je do życia.

Tytuły rozdziałów głównych:

spacer spacer